Добре Дошли

Добре Дошли. Надяваме се миговете които прекарате с нас да са приятни, полезни и весели за вас. Благодарим ви че ви има.
Добре Дошли

Тук всеки е добре дошъл. Да Споделяме и обменяме приятна и полезна информация както и да се позабавляваме заедно.

Истинските феномени в България Спортният глас на България. Бъди Готин и влез в купона!

Вход

Забравих си паролата!

Обърни Внимание НАВРЕМЕ

*за повече информация относно кампанията търсете на http://www.mtel1788.org

За да слушате радио направо от сайта трябва да имате инсталиран Флаш плеър.

Шест заблуди за грима

Share
    Violina Georgieva
    Администратор
    Администратор

Брой мнения : 436
    Точки : 3894
    Дата на регистрация : 26.12.2009
    Възраст : 32
    Местожителство : Шумен

Шест заблуди за грима

Писане  Violina Georgieva on Нед 3 Яну - 11:09:50

Шест големи заблуди за грима

1.Вредно е да се гримирате всеки ден
    Не е вярно!
    Напротив, гримът предпазва кожата от слънцето, вятъра, киселинните дъждове и мърсотията от заобикалящата ни среда. Козметичните фирми включват в продуктите си UV-филтри и овлажняващи вещества, които предпазват кожата от изсъхване.

2.Черният молив уголемява очите
    Не е вярно!
    Напротив: Тъмните тонове правят очите по-малки. Ако искате да уголемите очите си оптически, трябва да се гримирате в светли нюанси. Преди да нанесете спирала върху миглите си, очертайте с бял молив вътрешния ръб на долния клепач.

3.Който не се гримира, може да почиства лицето си само с вода
    Не е вярно!
    Кожата е отделителен орган – върху нея се събират пот, мазнина и мъртви клетки.Измиването с вода е само повърхностно. Много добри са меките сапуни и почистващите лосиони, които не нарушават защитния киселинен пласт.

4.От водоустойчивата спирала миглите стават чупливи
    Не е вярно!
    Освен че ги оцветява, водоустойчивата спирала подхранва миглите с витамини и протеини. Водоустойчивост на туша придават силиконовите масла, които образуват защитен слой върху милите. От тези спирали миглите стават здрави и лъскави.

5.От щипката за извиване миглите се чупят
    Не е вярно!
    … стига да знаете как да си служите с нея. Преди всяко нанасяне на туша внимателно и кратко притиснете миглите. Изчакайте тушът да изсъхне! Гумичките от вътрешната страна на щипката трябва да са здрави.

6.Кремообразният руж е по-добър от ружа на прах
    Не е вярно!
    Зависи от типа кожа. Ружът на пудра е много по-добър за жени с мазна кожа. Първо напудрете лицето си и след това нанесете ружа – иначе става на петна. Кремообразният руж е подходящ за жени със суха кожа. След като го нанесете, леко се напудрете, за да го фиксирате.

В момента е: Чет 16 Авг - 7:56:34