Добре Дошли

Добре Дошли. Надяваме се миговете които прекарате с нас да са приятни, полезни и весели за вас. Благодарим ви че ви има.
Добре Дошли

Тук всеки е добре дошъл. Да Споделяме и обменяме приятна и полезна информация както и да се позабавляваме заедно.

Истинските феномени в България Спортният глас на България. Бъди Готин и влез в купона!

Вход

Забравих си паролата!

Обърни Внимание НАВРЕМЕ

*за повече информация относно кампанията търсете на http://www.mtel1788.org

За да слушате радио направо от сайта трябва да имате инсталиран Флаш плеър.

Урок по съблазън от Дита фон Тиз

Share
    Violina Georgieva
    Администратор
    Администратор

Брой мнения : 436
    Точки : 3894
    Дата на регистрация : 26.12.2009
    Възраст : 32
    Местожителство : Шумен

Урок по съблазън от Дита фон Тиз

Писане  Violina Georgieva on Нед 3 Яну - 11:30:27

Прочутата танцьорка Дита фон Тиз винаги се е ползвала с неоспорвана популярност сред мъжете. В какво се крие тайната на нейната сексуалност? Звездата реши да сподели тайната за съблазняване с всички жени.
    37-годишната Дита фон Тиз уверява, че за да привлечете вниманието на един мъж към себе си, не трябва да проявявате първа заинтересоваността си.

“Нямам универсална техника за съблазняване, тъй като мъжете са много различни. Не съм агресивна. Дори не съблазнявам, а просто позволявам, да ме покорят. Това винаги работи”, споделя Дита.

Тиз добавя, че понякога е нужно дори да се демонстрира пълно равнодушие към мъжа, който ви допада. След това ви остава само да седите и да чакате, докато той се доближи до вас.

Танцьорката призава също така, че винаги й е харесвало да изглежда като “момиче от корица”. Тя се облича винаги в стил 40-те, тъй като в джински и маратонки не се чувства особено привлекателна.
    cunka

В момента е: Чет 16 Авг - 7:56:14