Категорична победа за Бьорндален в масовия старт

Репутация : 0
    Дата на регистрация : 27.12.2009
    Местожителство : Шумен

Писане  Massaro on Нед 10 Яну - 13:36:27

Оле Ейнар Бьорндален за пореден път показа, че е поне с две класи над останалите в биатлона, след като по-категоричен начин спечели първия масов старт за Световната купа в немския зимен център Оберхоф. ---->>> http://sportvox.net/?p=29885

Massaro

Пол : Male

Андреа Хенкел с първа победа за сезона на масовия старт в Оберхоф

Писане  Massaro on Нед 10 Яну - 13:51:46

Андреа Хенкел спечели първия масов старт за сезона при дамите, след като триумфира на Световната купа в Оберхоф с време 40,53,6 минути и само два пропуска на огневия рубеж. Така във второ поредно състезание публиката бе зарадвана от успех на местна състезателка. ---->>> http://sportvox.net/?p=29894

В момента е: Сря 20 Юни - 11:32:38